Līdz 60% atlaide!

Brīvi izvēlieties no visa veikala - VISIEM PRODUKTIEM, KAS IEKĻAUTI BALKAS ATLAIDĒ

Fakti par saulesbrillēm

Saulesbrilles ir galvenais aksesuārs, kas der visiem stiliem, gan gadījuma, gan sporta, gan biznesa, gan modernajiem stiliem. Bet tas nav vienīgais iemesls, kāpēc saulesbrilles ir svarīga mūsu dzīves sastāvdaļa.

Aizsargājiet acis ar saulesbrillēm

Saulesbrilles galvenokārt izmanto kā acu aizsardzību. UV starojums un spoža saule ir ne tikai neērti, bet arī vairākos veidos var sabojāt acis. Netipiskas acu slimības, ko var izraisīt saules gaisma katarakta, sniega aklums un vairāki vēža veidi. Eiropā ieteikums ir tas, ka saulesbrilles izfiltrē vismaz 95% UVA un UVB starojuma. Šis ir indikators, kas parāda, cik kaitīga var būt ilgstoša uzturēšanās saulē bez saulesbrillēm, lai aizsargātu acis.

Saulesbrilles premodernā kontekstā.

Inuītu saulesbrilles
Foršas saulesbrilles?

Nepieciešamība aizsargāt acis pastāv jau ilgu laiku, pat pirms mēs zinājām par saulesbriļļu nelietošanas medicīniskajām sekām. Saulesbrilles priekšgājēji ietver sniega brilles izgatavoti no koka, valzirgu ziloņkaula, caribou raga, kaula vai pat jūras krasta zāles, ko izmanto inuītu populācija Ziemeļamerikā un Grenlandē. Vēl viens piemērs ir krāsains stikls, sajaukts ar kvarci ka arheologi piedēvē 11th gadsimta Ķīnā.

Saulesbrilles kļūst par modes paziņojumu

Saulesbrilles ir viens no stilīgākajiem modes paziņojumiem, ko varat valkāt kā piederumu. Filma stars bija pirmie, kas 1920. gadu sākumā popularizēja saulesbrilles, un vienmēr pēc tam, kad šī tendence ir iestrēdzis visās dažādās pasaules valstīs un kultūrās. Mūsdienās daudziem cilvēkiem tas varētu šķist neiedomājami, kas nelieto saulesbrilles pat telpās vai pēc saules norietēšanas.

Pirmais saulesbriļļu veids, kas patiešām noteica tendenci, bija Wayfarer stils. Šī kļuva par modes ikonu, kuru izstrādāja Bauša un Lomba, izmantojot viņu meitasuzņēmumu Ray-Ban. Wayfarers tirgū nokļuva piecdesmitajos gados un kopš tā laika nav daudz mainījies. Faktiski mūsu veikalā ir virkne viņu, kas kā iedvesmu izmanto oriģinālos ceļvežus.

Aviator saulesbrilles - mūžīga mode

Aviator saulesbrilles ir arī vērts pieminēt, jo šis tips, iespējams, ir tikpat populārs, un arī pamata dizains nav daudz mainījies. Iemesls tam ir tas, ka lieliskais dizains laika gaitā nekrāsojas, un kāpēc gan nomainīt uzvarētāju recepti? Arī populārie aviatori ir praktiski pielietojami reālās dzīves pilotu vidū, un tie ir paredzēti tam (arī Bausch un Lomb) šim konkrētajam lietojumam ASV gaisa spēkos. Tuvums šai videi, iespējams, izšķīrās ar plašāku klātbūtni sabiedrības prātā, izmantojot filmu industriju un jo īpaši Top Gun (ar galveno aktieri Tomu Kruīzu), viena no visu laiku populārākajām filmām.

Tā nav tikai filma stars tas paver ceļu jaunām tendencēm. Arī bagātajiem un tikpat slavenajiem ir sava nostāja. Kā piemēru izmantosim lielgabarīta saulesbrilles, kas kļuva populāras, pateicoties Jacqueline Kennedy Onassis, kas tos izmantoja, lai tos nepamanītu, drīzāk pretēji. Saulesbrilles ir īpaši iecienītas slavenības, jo tās sevī sejas daļas paslēpj kaut ko tādu, kas varētu apgrūtināt traku fanu atpazīšanu. Oversized saulesbrilles ir foršas saulesbrilles, un mums ir dažādas krāsas un modeļi. Izmanto arī, lai mazinātu citas funkcijas, un to, piemēram, iecienījuši cilvēki, kuri domā, ka viņu deguns ir par lielu.

Galīgais rokzvaigžņu aksesuārs

Būtu godīgi teikt, ka vēsu saulesbriļļu skaits vienāds ar slavenību daudzumu pasaulē jebkurā noteiktā laikā. Akmens stars un visu žanru mākslinieki, vairāk nekā bieži izvirza jaunas tendences ar saulesbrillēm, kas kļūst par paša attēla neatņemamu sastāvdaļu. Ņemsim par piemēru Džonu Lenonu ar savām ikoniskajām apaļajām saulesbrillēm. To varianti šodien ir tikpat laikmetīgi un moderni kā pirms piecdesmit gadiem. Tādas filmas kā visu laiku klasika Blues Brothers arī darīja savu daļu no tendenču veidošanas. Šodien mēs tik tikko nezinām acu krāsu stars, tāpat kā Snoop Dog - jūs bieži neredzēsit viņa acis!

Saulesbrilles katram gadījumam

Dažiem (vai visiem) cilvēkiem patīk izskatīties moderni tādā vai citādā formā, un vismodernākajām fashionistas ir pieejams vismaz pāris saulesbrilles, kas pieejamas jebkurā laikā, un atjaunina savu plauktu, kad tendences mainās. Sporta saulesbrilles lietojums, kas ir svarīgs daudziem, vīriešiem šīs saulesbrilles āra restorānā ne vienmēr izskatās vēsi. Daži stili ir savstarpēji saistīti arī ar noteiktām subkultūrām, piemēram, ceļvedi. Wayfarer saulesbrilles ir parasti izmanto pludmalē vai borta kuģis, kas paredzēts nezināmām ostām. Sporta vasaras apģērbs nav pilnīgs, kamēr nav klāt saulesbrilles!

aizsardzība

Lēcai (vai stiklam) saulesbrillēs ir dažādi materiāli, formas un krāsa. Vissvarīgākais jums ir izmantot saulesbrilles, kas sniedz jums apsolīto aizsardzību. Komplikācijas, ko izraisa saules kaitējums, nevajadzētu uztvert viegli, jo šāda veida bojājumi var radīt neatgriezeniskus, smagus postījumus.

Materiāli

Svarīgs ir arī materiāls. Ja jums patīk ārā, piemēram, pārgājienā vai burāšanā, jūs, iespējams, visu laiku nēsājat saulesbrilles. Tas ir iemesls, lai pārbaudītu, vai saulesbrillēs nav niķeļa vai citu alerģiju izraisošu materiālu. Par laimi, visas saulesbrilles, kuras šeit atrodat no Brillz ir bez niķeļa. Turklāt saulesbrillēm jābūt izgatavotām no vieglākiem materiāliem, lai tās nejustos smagas un izvēlas ērtāku pāri. No sliktiem materiāliem izgatavotas saulesbrilles bieži maina savu formu un tādējādi izslīd no deguna (jā, tas kaitina).

Labi, ka tagad esat saņēmis avārijas saulesbrilles, bet pārtrauciet tērēt savas dārgās acis uz ekrāna - tagad ir laiks apskatīties veikalu, sagādāt sev saulesbrilles un izbaudīt brīvā dabā!

Solbrillers