Līdz 60% atlaide!

Brīvi izvēlieties no visa veikala - VISIEM PRODUKTIEM, KAS IEKĻAUTI BALKAS ATLAIDĒ

Wayfarer saulesbrilles

Wayfarer saulesbrilles ir klasisks gabals, kas nekad neiziet no modes. Šis saulesbriļļu veids ir visu laiku populārākais. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka ikonu efekts Ceļvedis ir veiksmes, greznības un slavenības statusa simbols.

Ceļveža stilu raksturo unikālais dizains, kas agrāk nedaudz atšķīrās no modernās versijas. Patiesībā šodien mūsdienu ietvars un stils ir augstākā unikalitāte, kas ceļvedi padara par primāro izvēli cilvēkiem visos sabiedrības slāņos. Wayfarer saulesbrilles, kuras atrodat mūsu interneta veikals ir ne tikai melni, mums ir daudz krāsu, materiālu un objektīvu, no kuriem izvēlēties. Ceļveža saulesbrilles aizsargā jūs pret kaitīgajiem saules stariem un ir draudzīgas lietošanai tiem, kam ir alerģija. Vai jūs zinājāt, ka ceļvedis ir izgatavots vienā gabalā? Tie ir, un patiesībā tā ir ļoti noregulēta itāļu tehnika. vīnogu raža ceļiniekus var pārdot par milzīgām naudas summām eBay.

Brillz Wayfarer saulesbrilles ir speciāli izstrādātas mums, ir apstiprinātas ar CE un nesatur niķeli. Ar perfektu piemērotību jūs varat izmantot šīs saulesbrilles visu veidu vidēs un stilos. Ceļvedis ir tik īsts, ka tie der ceļojumos, pludmalē un pat kāzās - dodieties uz Brillz 1-2-3 un piedalieties Brillz Revolution!

Solbrillers