Līdz 60% atlaide!

Brīvi izvēlieties no visa veikala - VISIEM PRODUKTIEM, KAS IEKĻAUTI BALKAS ATLAIDĒ

Biznesa darījums

Vai plānojat pasākumu, vasaras daļu saviem darbiniekiem, vai varbūt nelielu dāvanu, festivālu vai citu? Visos gadījumos mēs varam piedāvāt jums lētas izmaksas, augstas kvalitātes saulesbrilles, tāpēc jūs varat pārsteigt savus mīļotos darbiniekus ar stilu. Ja vēlaties iegādāties lielākus daudzumus, tas noteikti atmaksāsies, ja to darīsit tiešsaistē, jo abas cenas ir zemākas, kamēr krājumu apjoms parasti ir lielāks nekā tas, kas būtu parastā briļļu veikalā.

Augsta kvalitāte un zemas cenas

Ja jūs plānojat iegādāties saulesbrilles uzņēmuma darbiniekiem vai citu iemeslu dēļ pirkt lielākus daudzumus, jūs, iespējams, vēlēsities abas augstas kvalitātes par zemu cenu. Tas ir tieši tas, par ko varat būt pārliecināts, ja iegādājaties saulesbrilles tiešsaistes biznesam - tā kā tiešsaistes veikalam nav personāla, administrācijas un citu izdevumu, kas būtu raksturīgi fiziskam veikalam. Tas nozīmē, ka cenas tiek samazinātas līdz viszemākajam, ne vienmēr kompromitējot kvalitāti. Saulesbrilles ir vairāk nekā iespējams, labākas kvalitātes, salīdzinot ar tām, kuras pērkat daudzos fiziskos veikalos!

Saulesbrilles korporatīvajiem darbiniekiem

Vai jums kādreiz ir bijusi vēlme parādīt darbiniekiem, ka novērtējat viņus? Nu, tu neesi viens. Dāvanu piešķiršana uzņēmuma mugurkaulam ir diezgan izplatīta pat tad, ja tas nav obligāti. Jauns saulesbriļļu komplekts noteikti būs novērtēta maza dāvana. Galvenais iemesls lētu saulesbriļļu iegādei biznesam ir lielākā atlaide. Ja vēlaties iegādāties saulesbrilles milzīgam darbinieku skaitam, jūs, protams, esat atkarīgs no tā, vai cenu nedaudz nospiežat.

Tikai daži uzņēmumi var atļauties iegādāties saulesbrilles par “normālām cenām” 100 darbiniekiem. Turklāt, ja jūs pērkat lētas saulesbrilles un dāvinat kā dāvanu, tas darbiniekam neapliks ar nodokli apliekamu labumu. Arī kvalitātei nav jābūt zemākai, pat ja saulesbrilles ir lētas.

Tas ir tāpat kā zīmolu apģērbu modes pasaulē - dārgi un vispāratzīti zīmoli bieži maksā daudz vairāk, vienkārši tāpēc, ka uz izstrādājuma ir iespiests “pareizais” logotips. No otras puses, Brillz ir zīmols, kas vērsts uz klientu maku - mēs nekompromitējam kvalitāti!

Sazinieties ar mums, lai iegūtu B2B

Aizpildiet veidlapu, un mēs sazināmies pēc iespējas ātrāk.

Solbrillers