Līdz 60% atlaide!

Brīvi izvēlieties no visa veikala - VISIEM PRODUKTIEM, KAS IEKĻAUTI BALKAS ATLAIDĒ

Aviator saulesbrilles

Aviator saulesbrilles ir mūžīgas un nekad neiziet no modes. Pavasarī, kad zied puķes un saule arvien augstu atrodas debesīs, šo gada laiku mēs savienojam ar gaišāk ģērbtām debesīm un ne mazāk atdzistām aviatoru saulesbrillēm. Tas reti izdodas kā aksesuārs neatkarīgi no tā, vai esat jauns vai vecs.

In mūsu tiešsaistes veikalā Jūs atradīsit milzīgu aviācijas saulesbriļļu klāstu gan dāmām, gan kungiem. Tā ir forma, kas liek ikvienam atpazīt pilota brilles, un mūsu interneta veikalā jūs tos saņemat daudzās izpausmēs un krāsās. Neatkarīgi no tā, vai esat viens no tiem, kas zvēr pie mūžīgā ar melnām lēcām plāns metālisks rāmis, vai arī jūs esat viens no tiem, kam patīk eksperimentēt un izmēģināt jaunas krāsas un izteiksmes. Mums ir kaut kas katram gadījumam.

Aviators par modernu dzīvesveidu

Aviator saulesbrilles parāda pasaulei, ka jums ir stila izjūta un klase un vēlaties izskatīties forši. Jums nav jābūt jaunam, lai būtu moderns. Jo aviatori vienlaikus ir gan mūžīgi, gan moderni. Izvēlieties pārliecinošu uzvarētāju ar visām iespējamām izpausmēm.

Jūs varat izvēlēties starp aviatoriem ar mirror darbojas daudzās dažādās krāsās, sportiskas aviatoru saulesbrilles, kas ir lieliski piemērotas dažādiem sporta veidiem, un ne mazāk svarīgi ir aviatori, kas ir piemēroti ballītēm un izklaidēm. Tās bieži ir vienkrāsainas, piemēram, spilgtas sārts, purpurs, oranžs or tirkīzs.

The Aviator pirmsākumi

Sākumā aviatori tika ražoti pilotiem un autovadītājiem, lai viņi varētu veikt savu darbu, nenogurstot vai nesagādājot grūtības redzēt spēcīgā saulē. Bet, tā kā šāda veida saulesbrilles arvien vairāk parādījās populārajās filmās, aviatori drīz kļuva publiski pieejami. Tas bija šajā laikā Rejs-Bans zīmoloja aviatorus pasaules tirgū.

Šodien jūs visur varat saņemt atdzist aviator saulesbrilles. Bet ne daudzi var piedāvāt augstu kvalitāti tikpat lēti kā mēs. Šeit jūs varat izvēlēties līdz 50 izmēģinājuma saulesbrilles par pārsteidzošu cenu, ja vēlaties iegādāties visiem draugiem, savai darba vietai, svētkiem vai pat ja jums pieder veikals. Mēs tevi aizklājām!

Solbrillers