Līdz 60% atlaide!

Brīvi izvēlieties no visa veikala - VISIEM PRODUKTIEM, KAS IEKĻAUTI BALKAS ATLAIDĒ

Sporta saulesbrilles

Sporta saulesbrilles ir svarīgs aksesuārs sportā. Iemesls tam ir tas, cik svarīgas ir mūsu acis optimāla veiktspēja. Tas ir spēkā ne tikai profesionāļiem, bet arī amatieriem un pat melīgajam vīrietim. Acu acīm ir uztvērēji, kas tikai vienā sekundes laikā pārveido elektromagnētisko starojumu krāsās, formās un kustībā. Un dažādos sporta veidos (ja ne visos no tiem) ir viens no šiem faktoriem. Ja acis nedarbojas optimāli, tas var ietekmēt veiktspēju. Kā mēs visi zinām sporta izpildījumā, ir viss!

Golfā spēju apskatīt svarīgu informāciju laukā var ietekmēt kaut kas tik dabisks kā saules gaisma. Izmantojot pāris augstas kvalitātes polaroid saulesbrilles, precizitāte var būt augstāka un izredzes uzvarēt. Vai arī nofotografējiet Čempionu līgas spēli, kur vārtsargs nevar redzēt futbolu - nenotiks ar pāris foršām sporta saulesbrillēm! Tādos sporta veidos kā teniss vai beisbols vienai no komandām varētu būt priekšrocības tikai saules dēļ, un galu galā tā ir atšķirība starp uzvaru un zaudēto.

Mēs bieži redzam saulesbrilles, kuras izmanto tādos sporta veidos kā:

  • Skriešana.
  • Slēpošana.
  • Futbols
  • Beisbols.
  • Golf.
  • Burāšana.

Iepriekšminētajiem sporta veidiem parasti nepieciešama laba redze un izpratne, lai tie būtu veiksmīgi, un saulesbrilles var būt būtiskas, lai optimizētu sniegumu.

Dažāda veida objektīvi

It īpaši sportā ir svarīga objektīvu krāsa. Dzeltens lēcas tiek izmantotas mākoņainā laikā. brūns un tumšs objektīvus izmanto, ja saule atrodas augstu debesīs. Mūsu veikalā varat atrast ļoti dažādas sporta saulesbrilles.

Solbrillers