Līdz 60% atlaide!

Brīvi izvēlieties no visa veikala - VISIEM PRODUKTIEM, KAS IEKĻAUTI BALKAS ATLAIDĒ

Privātuma politika

Šajā lapā jūs varat izlasīt par mūsu privātuma politiku. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu Sazinies ar mums.

Kas mēs esam

Brillz.eu ir interneta veikals, kuru pārvalda Chasing Rainbows AS ar uzņēmuma adresi: Banehaven 6 4612 Kristiansand, Norway. Vietējais uzņēmuma / organizācijas numurs ir NO911683520MVA.

Kādus personīgos datus mēs apkopojam un kāpēc mēs tos savācam

Mēs apkopojam no jums dažus datus, kas nepieciešami pasūtījuma nosūtīšanai, maksājuma apkopošanai, kā arī dažus tehniskos datus, ko mēs izmantojam analītikai, atkārtotajam mārketingam un mārketingam kopumā. Personas dati ietver vārdu, adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Maksājumu informāciju vāc trešā puse, tāpēc mums nav tiešas piekļuves jūsu kredītkaršu numuriem utt. Atkārtota mārketinga nolūkos ir sīkdatnes, un tās tiek glabātas noteiktu laiku (parasti 30 dienas). Analytics dati nav personas dati, tāpēc mēs nevaram redzēt, kāda konkrēta persona ir bijusi mūsu vietnē, vienīgais, ko mēs varam redzēt, ir tas, kādu pārlūku izmantojāt, no kuras pilsētas / valsts esat ieradies, un dažos gadījumos mēs varam redzēt dzimumu un vecuma grupa, kurā jūs iederaties. Mēs neizmantojam jūsu datus citam, nekā radot labāku pieredzi nākamajiem lietotājiem un pasūtījuma apstrādei. Izņemot to, mēs ar šo informāciju nedalāmies nevienam.

Kad apmeklētāji atstāj komentārus vietnē, mēs apkopojam datus, kas parādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu virkni, lai palīdzētu surogātpasta atklāšanai.

No jūsu e-pasta adreses izveidotā anonimizētā virkne (saukta arī par hash) var tikt piegādāta Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma konfidencialitātes politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls ir redzams sabiedrībai jūsu komentāra kontekstā.

Kontaktformas

Ja aizpildāt kontakta formu, lai sazinātos ar mums, mēs šos datus glabājam. Tas būs vārds, e-pasta adrese un cita informācija, kuru aizpildījāt kontakta veidlapā. Šī informācija netiek izmantota mārketinga nolūkos, tikai lai sazinātos ar jums par konkrēto pieprasījumu, kas norādīts kontakta formā.

Sīkdatnes

Ja jūs atstājat komentāru mūsu vietnē, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkdatnēs. Tie ir domāti jūsu ērtībai, tāpēc, ka, atstājot citu komentāru, jums nevajadzēs atkal ievadīt savu informāciju. Šīs sīkdatnes darbosies vienu gadu.

Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās lapu, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkdatnes. Šajā sīkdatnē nav personas datu, un tiek aizvērts, kad aizverat pārlūkprogrammu.

Kad piesakāties, mēs arī izveidosim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna izvēli. Pieejas cepumi ilgst divas dienas, un ekrāna iespēju cepumi ilgst gadu. Ja izvēlaties "Atcerēties mani", jūsu pieteikšanās process turpināsies divas nedēļas. Ja izrakstīsies no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkdatnē nav ietverti nekādi personas dati un vienkārši tiek parādīts raksts, kuru tikko rediģējāt. Tas beidzas pēc 1 dienas.

Šīs vietnes raksti var ietvert iegulto saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm notiek tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešās puses izsekošanu un pārraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā tīmekļa vietnē.

Analytics

Mēs izmantojam Google Analytics un Facebook, lai izmērītu datus analītiskiem mērķiem. Jūs varat lasīt vairāk par to šeit: https://policies.google.com/privacy?hl=en-US un https://www.facebook.com/policy.php. Mēs neizmantojam šos datus nekam citam, kā tikai tad, ja jūs interesē mūsu produkti facebook vietnē, iespējams, jūs redzēsit sludinājumu citā vietnē, izmantojot Google Ads, vai otrādi. Šī informācija interneta veikalos faktiski ir ļoti izplatīta mārketinga vajadzībām un nenozīmē, ka mēs glabājam personisku informāciju par jums. Katrā ziņā šo informāciju glabā Facebook un Google. Jebkurā gadījumā mums nav piekļuves jūsu personiskajai informācijai.

Kurš mēs kopīgojam jūsu datus ar

Mēs kopīgojam jūsu datus ar:

Svītra (maksājumiem) - apmeklējums https://support.stripe.com/questions/privacy-and-security-of-personal-information-submitted-to-stripe lai iegūtu vairāk informācijas.

PayPal (maksājumiem). Lūdzu, skatiet PayPal konfidencialitātes politika lai saņemtu sīkāku informāciju.

Google reklāmas, Google Analytics, Google WT - lūdzu skatiet šo, lai iegūtu vairāk informācijas.

Facebook - lūdzu, skatiet šo, lai iegūtu vairāk informācijas.

Instagram. Lūdzu, skatiet šo, lai iegūtu vairāk informācijas.

Mēs apkopojam informāciju par jums mūsu veikala norēķinu procesā.

Ko mēs savācam un uzglabājam

Kamēr jūs apmeklējat mūsu vietni, mēs sekojam:

 • Produkti, kurus esat redzējis: mēs to izmantosim, piemēram, lai parādītu jūsu nesen skatītos produktus
 • Atrašanās vieta, IP adrese un pārlūka tips: mēs to izmantosim, piemēram, nodokļu un piegādes aprēķināšanai
 • Piegādes adrese: mēs lūgsim jūs to ievadīt, lai mēs, piemēram, varētu aprēķināt piegādi pirms pasūtījuma veikšanas un nosūtītu jums pasūtījumu!

Mēs izmantosim arī sīkfailus, lai sekotu līdzi groza saturam, kamēr jūs pārlūkojat mūsu vietni.

Kad jūs iegādājaties no mums, mēs lūgsim jums sniegt informāciju, ieskaitot jūsu vārdu, rēķina adresi, piegādes adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, kredītkartes / maksājuma informāciju un izvēles informāciju par kontu, piemēram, lietotājvārdu un paroli. Mēs izmantosim šo informāciju šādiem mērķiem:

 • Nosūtiet informāciju par savu kontu un pasūtījumu
 • Atbildiet uz jūsu pieprasījumiem, ieskaitot atmaksas un sūdzības
 • Apstrādājiet maksājumus un novērstu krāpšanu
 • Izveidojiet savu kontu mūsu veikalam
 • Ievērojiet visus juridiskos pienākumus, piemēram, nodokļu aprēķināšanu
 • Uzlabojiet mūsu veikalu piedāvājumus
 • Sūtiet mārketinga ziņojumus, ja izvēlaties tos saņemt

Ja izveidosit kontu, mēs saglabāsim jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru, ko izmantos, lai aizpildītu pirkumu nākotnes pasūtījumu veikšanai.

Mēs parasti glabājam informāciju par jums tik ilgi, kamēr mums ir nepieciešama informācija nolūkiem, kuriem mēs to apkopojam un izmantojam, un mums nav juridiski prasīts to turpināt glabāt. Piemēram, mēs 3 gadus glabāsim pasūtījumu informāciju nodokļu un grāmatvedības vajadzībām. Tas ietver jūsu vārdu, e-pasta adresi un norēķinu un piegādes adreses.

Mēs arī saglabāsim komentārus vai komentārus, ja izvēlēsities atstāt tos.

Kam mūsu komandai ir piekļuve

Mūsu komandas locekļiem ir piekļuve informācijai, kuru sniedzat mums. Piemēram, gan administratori, gan veikala vadītāji var piekļūt:

 • Pasūtiet informāciju, piemēram, to, kas iegādāts, kad tas tika nopirkts un kur tas jānosūta, un
 • Informācija par klientu, piemēram, jūsu vārds, e-pasta adrese, norēķinu un piegādes informācija.

Mūsu komandas locekļiem ir piekļuve šai informācijai, lai palīdzētu izpildīt pasūtījumus, apstrādāt atmaksas un jūs atbalstītu.

Solbrillers